VTII-20/23
40mm
VT-A16/A20
VTII-20/23
Brand
— Dofluid, GSA, Victor
— 3M
110mm
112mm
118mm
120mm
129mm
3
12mm
146mm
147mm
16mm
30mm
35mm
40mm
60mm
3
86mm
96mm
2
97mm
1
Width
106mm
124mm
135mm
157mm
170mm
180mm
250mm
25mm
60mm
Inside Diameter
10mm
12mm
16mm
20mm
25mm
32mm
40mm
50mm
60mm
6mm
8mm
Outside Diameter
— 40mm
32mm
40mm
50mm
60mm
Diameter
105mm
108mm
118mm
128mm
150mm
175mm
26mm
28mm
32mm
36mm
40mm
42mm
46mm
50mm
55mm
56mm
60mm
65mm
68mm
80mm